Biraderler Cabaret nedir? Biz neden bunu yapıyoruz?

Tiyatro oyunu? Çok severiz. Müzikal? Bayılırız. Konser? Asla kaçırmayız. Gece bir kulübe gidip eğlenmek? Neden olmasın. Peki bunların hepsini bir yerde toplasak ve sunsak? Şahane olur.

O zaman buna kabare diyebiliriz. Avrupa ve Amerika’da 100 yılı aşkın zamandır var olan kabare kültürü bir zamanlar ülkemizde de yerleşmişti ancak yerini bar kültürü alınca yavaş yavaş kaybolmaya yüz tuttu.

İstanbul’un en ünlü mekanlarından Yeşil Kabare’yi kim unutabilir? Kim unutabilir Devekuşu Kabare’nin gülmekten karınları ağrıtan oyunlarını, müzikallerini? Kaliteli ve şık bir yerde aperatif eşliğinde bir şeyler içerken sahnedeki şov size unutamayacağınız iki saat yaşatır ve sonra isterseniz evinize gider bu güzel gecenin anılarını geleceğe taşırsınız, isterseniz orada kalıp sohbet etmeye ve güzel vakit geçirmeye devam edersiniz.

İşte Biraderler Cabaret buradan ilham alarak oluştu. Komik, neşeli, hızlı bir gösteri vaat ederken, bildiğimiz, tanıdığımız, çok sevdiğimiz şarkıların en güzel halini jazz akorlarıyla bütünleştirip, kaliteli bir gösteriye dönüştürmek için. İnsanları birbirine bağlayabilecek güzellikleri bir araya getirdik, saçlarımızı taradık, losyonlarımızı sürüp, ayakkabılarımızı parlattık ve artık gösteriye hazırız.

Kabare kültürünün tüm gereklerini yerine getirmek üzere sahnedeki yerimizi aldık ve seyircilerimizi bekliyoruz. Ne dersiniz? İzlemek ister misiniz?

Arda Aydın Yapımıdır.

Mert Yavuzcan Single
Aşk İçin

Start typing and press Enter to search